Niezwykle skomplikowany biurowy romans

Są na rynku dostępne takie książki, które mimo szeroko zakrojonej fabuły, mają łatwy do przewidzenia koniec. I to na tyle, że bez najmniejszego problemu można wytypować kto z kim będzie lub też kto kogo porzuci, komu urodzi dziecko, czy też kto da nogę zanim zakończy się cała akcja. Tak, są to książki bardzo fajne, jednak czytelniczy czasem są bardzo znużeni takimi prostymi opowieściami. Chcą czegoś więcej! Czegoś co ma naprawdę ogromny potencjał i tak zakręci wszystkim, że naprawdę ciężko będzie “osądzić” głównych bohaterów.Do takich książek na pewno należy “Po godzinach” Ludki Skrzydlewskiej.

Sentymentalnie mocna opowieści

Ta polska autorka lubi podróże, planszówki ze znajomymi i swojego psa, labradora Milo. Jej ulubionym twórcą jest doskonale znana Joanna Chmielewska. Jednak nie można powiedzieć, że Ludki Skrzydlewskiej nikt nie zna. W jej dorobku znaleźć można już wiele książek kryminalnych i sensacyjnych. Do tej pory była to główna tematyka, która pojawiała się w jej książkach. Czasem jednak warto spróbować czegoś nowego i tak właśnie zrobiła Ludka, która zabrała się za sentymentalne opowieści o miłości. Jednak nie są to proste opowiadania, tylko niezwykle zapętlone historie z bardzo ciekawą fabułą. “Po godzinach” to opowieść o Indianie Fisher (https://www.taniaksiazka.pl/po-godzinach-ludka-skrzydlewska-p-1375162.html). Piękna i utalentowana kobieta cieszy się, że udało jej się dostać wymarzoną pracę. Ma nadzieje, że będzie to dopiero pierwszy krok jaki zrobiła, aby zrobić naprawdę dobrą karierę zawodową, która jak wiadomo będzie związana z dobrymi zarobkami.

Na tropie prawy

Indiana już wie, że jako asystentka dyrektora generalnego, jedyne na co na razie może liczyć to parzenie dobrej kawy i krycie tego, co czasem robi jej szef Ryan. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża Vincent – brat Ryana. Od tego momentu to co dzieje się w pracy zaczyna żywo przyspieszać. Indiana jest rozdarta pomiędzy lojalnością wobec Ryana, a uczuciami mieszanymi wobec Vincenta. Na dodatek wychodzi na jaw, że ktoś planuje przejąć firmę Ryana doprowadzając do jego upadku. Kto okaże się tym wrogiem, który chce zniszczyć wszystkie plany? Indiana coraz bardziej wikła się w historię firmy, która jak się okazuje może zniszczyć nie tylko jej szefa, ale również pozbawić ją życia. Kto jest winny? Kto jest niewinny? Odnalezienie tej złej osoby nie przyjdzie nikomu łatwo. Autorka zafundowała swoim czytelnikom prawdziwy rollercoaster, który sprawi, że będzie ciężko odłożyć tą książkę na półkę. Jeżeli ktoś chce poznać ciekawą historię, to jest to idealna propozycja.

Kwiaty zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com