Idealna seria dla młodzieży

Róbmy wszystko, aby młodzi ludzie nie zapomnieli o tym, czym są książki. I to nie tylko, jeżeli chodzi o podręczniki w szkole, ale także o zwykłe książki do czytania, dzięki którym można poznać wspaniałych bohaterów. Tym bardziej, że na rynku znaleźć można książki idealne dla młodzieży, opowiadające o losach różnych osób. Część z nich to sensacyjne, inne to fantasy. A jeszcze inne pozycje to po prostu przygodówki z nutą romansu. Dobrą propozycją dla młodych ludzi jest “Rhett. Jak poderwać drania? Tom 3“. Za książkę odpowiada Sara Ney.

“Jak poderwać drania?”

Odpowiedzialna za całą serię “Jak poderwać drania?”, Sara Ney to bestsellerowa autorka USA Today. Tym czym zdecydowanie wyróżnia się spośród innych autorów, to wybitnie seksowne poczucie humoru, którego nie boi się pokazywać. Można to bardzo często zauważyć u bohaterów jakich umieszcza w swoich książkach. W wolnych chwilach Sara zastanawia się jakby to było być Brytyjką. Do tej pory w tej serii znaleźć można trzy niesamowicie wciągające książki, które zapewnią wszystkim ogromną dawkę humoru i wciągającej akcji. “Sebastian. Jak poderwać drania? Tom 1”, “Ezekiel. Jak poderwać drania? Tom 2” i teraz Rhett. Trzy tomy, które bez żadnego oporu wciągną czytelników do wspaniałego świata. Przygodę z serią “Jak poderwać drania?” można rozpocząć od dowolnego tomu. Każda część opowiada o losach innych osób. Poznając jeden tom, na pewno czytelnicy będą chcieli poznać pozostałe dwa tomy.

Nowy w szkole

Rhett. Jak poderwać drania? Tom 3” to okazja do tego, aby poznać młodego i diabelnie przystojnego chłopaka. Rhett Rabideaux to całkiem zwyczajny człowiek, który właśnie znajduje się w nowej szkole. Nie chce zbytnio wyróżniać się niczym wśród innych studentów. Ma tylko jeden cel – chce zostać mistrzem w uniwersyteckiej szkole zapaśników. Chce pokonać starych wyjadaczy, którzy nie mają zamiaru ułatwiać mu osiągnięcia celu jaki sobie postawił. Jednak Rhett nie ma zamiaru się poddawać. Nawet wtedy, kiedy w całej szkole zaczynają pojawiać się ulotki z jego numerem telefonu i ogłoszeniem, że poszukuje szybkich i łatwych panienek do zaliczenia. Jest to oczywiście nieprawdą. Jednak ktoś na siłę chce zrobić z niego drania. Jakie jest zdziwienie chłopaka, gdy na fałszywe ogłoszenie odpowiada Laurel – najpiękniejsza studentka na uczelni. Dziewczyna chce się z nim trochę podroczyć, jednak okazuje się, że ich znajomość zaczyna być coraz bardziej zażyła – czego nikt się kompletnie nie spodziewał.

Kwiaty zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com