Przygody młodych ludzi

Młodość to jeden z najfajniejszych okresów w naszych życiu. Można robić dużo rzeczy i nie przejmować się za bardzo obowiązkami, jakie ma się do wykonania. Jedynym obowiązkiem jest nauka, dzięki której zdobędzie się wiedzę na przyszłość. Żeby jednak dzieciaki za dużo czasu nie spędzały na głupotach, to warto podsunąć im jakieś ciekawe książki do czytania, które również wpływają na ich pozytywny rozwój. Dobrą propozycją do czytania jest “Zakazana. Uniwersytet Gray Springs. Tom 1“, której autorką jest Ella Fields.

Seria o młodych ludziach

Młodzi ludzie lubią czytać o …innych młodych ludziach z którymi bez żadnego problemu mogą się swobodnie utożsamiać. Osoby, które są w podobnym wieku mocniej ich pociągają i chętniej je poznają – nawet, jeżeli chodzi o książki. Nowa seria Elly Fields to doskonała propozycja do tego, aby poznać wyjątkowych ludzi. Pierwsza część opowiada o Daisy June. To młodziutka dziewczyna, która przez całe życie mieszkała z rodzicami w małym miasteczku. Daisy bardzo lubi rysować, a szkicowniki i wszystko inne co związane jest z rysowaniem zawsze sprawiały jej wielką przyjemność. Doskonale zdawał sobie z tego sprawę Quinn Burnella. Jest to o rok starszy chłopak, który od zawsze był jej przyjacielem. Daisy i Quinn bardzo często przebywali w swoim towarzystwie, kiedy byli dziećmi. Również kiedy mieli już po naście lat ich przyjaźń nie minęła. Do tego stopnia, że to Quinn był tym pierwszym z kim Daisy się całowała, jak również przeżyła swój pierwszy raz. Po tym wydarzeniu Daisy była pewna, że Quinn to ten jedyny z którym będzie do śmierci.

Nowe okoliczności

Jednak wkrótce potem rodzice Daisy postanawiają o przeprowadzce na drugi koniec stanu. Odległość nie przeszkadza jednak młodym ludziom w utrzymaniu znajomości. Rodzice Daisy pewnego dnia postanawiają zakazać jej kontaktów z chłopakiem. Uważają, ze córka powinna bardziej otworzyć się na nowe znajomości. Daisy jest załamana, jednak słucha się. Po kilku latach dziewczyna trafia na Uniwersytet Gray Springs. Jakie jest jej zdziwienie, kiedy w tej samej uczelni odnajduje Quinna – miłość swojego życia o której ona nigdy nie zapomniała. Jednak jak widzi Quinn zdążył już o niej zapomnieć. Przy swoim boku ma nową dziewczynę – Alexis, ich dawną, wspólną znajomą. Daisy jest załamana. Za radą nowej koleżanki postanawia wzbudzić zazdrość w Quinnie, umawiając się z jego kolegami z drużyny futbolowej. Jak zakończy się “Zakazana. Uniwersytet Gray Springs. Tom 1“? Warto się o tym przekonać.

Książka zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com